Професійне свято - Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

Це працівники найгуманнішої у світі професії, ті, хто не жаліючи зусиль і часу приймає на себе важкий тягар людського болю і страждань, оберігає найцінніше, що є у людини — її життя. Напередодні свята керівництво громади відвідали працівників медичних закладів Центру первинної медико-санітарної допомоги, що знаходяться на території громади, привітавши їх з професійним святом та вручивши їм засоби захисту від СОVID-19, отримані від благодійних організацій "Карітас" та "Соняшник Миру" на безповоротній та безоплатній основі на загальну суму 31 600 гривень.

Почесною грамотою Сухополов'янської сільської ради об'єднаної територіальної громади за високі досягнення у праці, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди професійного свята "Дня медичного працівника" нагороджено:

- завідувача Замостянського фельдшерсько-акушерського пункту Софію Нікітченко;

- завідувача Густинського фельдшерського пункту Лідію Лепську;

- завідувача Заїздського фельдшерсько-акушерського пункту Тетяну Білокур;

- сестру медичну загальної практики сімейної медицини Сухополов'янської амбулаторії Юрія Філозопа;

- сестру медичну загальної практики сімейної медицини Прилуцької амбулаторії Лідію Середу;

- завідувача Ряшківського фельдшерського пункту Ольгу Колєснікову.

22 медичним закладам, що працюють на території громади, до професійного свята було вручено торти від ВО "Батьківщина" та Народного депутата України Валерія Дубіля.