Ремонт дороги в селі Погреби

Дата: 25.06.2020 17:08

Розпорядженням облдержадміністрації від 25.03.2020 №179 затверджено перелік будівництва, реконструкції, капітального та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах області за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам. До даного переліку увійшла автодорога місцевого значення села Погреби по вул. Генеральській, загальною площею 2050 кв. м. та пердбачено кошти в сумі 1538,1 тис. грн. Замовником робіт є управління капітального будівництва облдержадміністрації, яким проведено відкриті торги і визначено переможцем – виконавцем робіт ПП «Шляхрембуд №17». На сьогодні підприємством розпочато роботи по улаштуванню дорожнього покриття. Хід робіт проконтрольовано сільським головою Денисом Росовським та в.о. старости Погребівського старостинського округу Володимиром Хоменком.