Увага!!! Навчання!!!

Дата: 26.06.2020 18:11

Київське вище професійне училище звертається до мешканців нашої громади - випускників школи та незайнятої молоді, які стоять перед вибором - отримання подальшої освіти, професії і працевлаштування.

Дана установа більше 30 років здійснює підготовку кваліфікованих робітників з професій: столяр (будівельний), паркетник, верстатник деревообробних верстатів; столяр (будівельний), монтажник гіпсокартонних конструкцій; муляр, монтажник з монтажу сталевих та залізобетонних конструкцій, електрозварник ручного зварювання; штукатур, лицювальник-плиточник, маляр; радіомеханік з обслуговування та ремонту радіотелевізійної апаратури.

Навчання проводиться за державні кошти.

Під час навчання всім учням надається стипендія.

На період навчання надається відстрочка від призову до Збройних сил України.

Після отримання робітничої професії гарантується працевлаштування.

Період навчання зараховується до трудового стажу.

Після закінчення училища є можливість продовжити навчання в індустріально-педагогічному коледжі імені С.А. Макаренка, в Київському національному університеті будівництва і архітектури за направленням училища.

У разі зацікавленості необхідно звертатися за адресою: м. Київ, вул. Клавдіївська, 22, тел. 0676200091, 0971965431, 0977189424, e-mail:kvpubia8@ukr.net

www.kvpubia.narod.ru

Качаловський Петро Іванович - директор Київського вищого професійного училища будівництва і архітектури.