«Кращий товар Чернігівщини»-2020!!!

Дата: 10.07.2020 16:02

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва, які зареєстровані та займаються виробництвом продовольчих та непродовольчих товарів на території громади.

На виконання заходів обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням сьомої сесії Чернігівської обласної ради сьомого скликання від 20.12.2016 № 6-7/VII (із змінами і доповненнями), в області з 08 липня по 06 серпня 2020 року проводиться щорічний обласний конкурс «Кращий товар Чернігівщини» - 2020.

Про оголошення початку Конкурсу повідомлено на офіційних вебсайтах Чернігівської обласної державної адміністрації і Департаменту розвитку економіки та сільського господарства облдержадміністрації.

З умовами та строками проведення Конкурсу можна ознайомитись на офіційному вебсайті Чернігівської обласної державної адміністрації в рубриці «Чернігівщина, купуй рідне» (або за посиланням: http://cg.gov.ua/index.php?id=28565&tp=1).

У разі зацікавленості суб’єктів господарювання у зазначеному заході необхідно повідомити про це Департамент розвитку економіки та сільського господарства обласної державної адміністрації (Е-mail: der_anich@cg.gov.ua) у термін до 17 липня 2020 року.