У Сухополов’янській сільській раді відбулось пленарне засідання 9 (позачергової) сесії 7 скликання.

Дата: 14.07.2020 11:40

Сьогодні у Сухополовянській сільській раді відбулось пленарне засідання 9 (позачергової) сесії 7 скликання. З метою запобігання поширенню серед депутатів, працівників виконавчого комітету сільської ради та місцевого населення коронавірусної інфекції COVID-19, сесія проводилась в режимі відеоконференції. Участь у сесії взяли 17 осіб.

Для розгляду на засідання винесли три питання:

1. Про затвердження містобудівної документації.
  2.  Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів сіл Замістя, Маціївка, Густиня, Капустенці.
  3. Про встановлення місцевих податків та/або зборів на території Сухополов’янської сільської ради об’єднаної територіальної громади.