День пам'яті захисників України!

Дата: 31.08.2020 09:47

29 серпня відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року відзначався День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави.

З метою вшанування загиблих захисників громади, які поклали свої життя в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни, сільський голова Дeнис Росовський відвідав місця поховання загиблих героїв.

Спільно з в.о. старости Рудівського старостинського округу Ніною Пашук покладені квіти та вшановано хвилиною мовчання загиблого учасника бойових дій у зоні АТО Віктора Лавренчука - жителя села Рудівка.

Крім цього, сільський голова відвідав місце поховання загиблого жителя села Сухополова Сергія Безгубченка, який став першим жителем району, що загинув у зоні бойових дій на сході України.

Ми завжди згадуватимемо їх із величезною вдячністю, розповідатимемо про їх звитягу дітям та онукам.

Пам’ятаймо своїх Героїв! Слава Україні!