Шановні працівники закладів культури та аматори народного мистецтва Сухополов'янської ОТГ!

Дата: 09.11.2020 15:17

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята. Працівник культури - це покликання...Без Вас світ не був би такий яскравий, цікавий та мелодійний.

Щиро вдячні усім працівникам будинків культури та клубних установ, бібліотек, учасникам аматорських колективів за сумлінну працю, безперервний творчий пошук, за вагомі духовні здобутки.

Бажаємо усім Вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

Зі святом!