З Днем місцевого самоврядування!!!

Дата: 07.12.2020 09:16

З Днем місцевого самоврядування!!!
Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, депутати усіх рівнів, члени виконавчого комітету!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування. Це свято нашої громади, громади кожного села, селища та міста. Відзначення такого свята є підтвердженням самоврядних традицій багатьох поколінь українців, реалізації їх права брати участь в управлінні державними справами на місцевому рівні.
Бажаємо усім, хто працює на благо громад, міцного здоров'я, великого щастя, нових здобутків у роботі, родинного затишку та здійснення усіх життєвих мрій і сподівань.
Нехай щира людська вдячність та повага будуть Вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають Ваші серця серед щоденних турбот.