Подарунки до Дня Святого Миколая!

Дата: 19.12.2020 20:50

Подарунки до Дня Святого Миколая!
19 грудня у День Святого Миколая діти українських воїнів, чиї батьки загинули в зоні АТО чи під час ООС, або пропали безвісти з Прилуцького, Варвинського, Ічнянського, Талалаївського, Срібнянського районів отримали подарунки до Дня Святого Миколая.
Ініціаторами зустрічі та вручення подарунків дітям виступили громадські організації «Єдина родина Чернігівщини» (голова Микола Шанський) та «Бойове братерство України» (керівник проекту «Батьківське серце» Сергій Бачурін та Ірина Лісовецька).
Дружинам та матерям загиблих Героїв вони вручили грамоти від Євстратія, архієпіскопа Чернігівського і Ніжинського.
Вітали з новорічними святами та вручали подарунки дітям також голова Прилуцької райдержадміністрації Олеся Кісленко, голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко, Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський.
Святкову атмосферу свята створили для присутніх на зустрічі учасники художньої самодіяльності Дідовецького будинку культури.