Утворення Терцентру!

Дата: 04.01.2021 14:24

У громаді утворено Терцентр!!!
29 грудня у Сухополов’янській ОТГ здійснено державну реєстрацію юридичної установи – Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), який буде надавати послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги. Наразі працівниками сільської ради у посиленому режимі вживаються заходи щодо забезпечення функціонування даної установи.
Існування вказаного закладу життєво необхідне у громаді. Адже кожен з працівників територіального центру щоденно проявляє теплоту та милосердя, вшановуючи людей похилого віку щирим, добрим словом, надаючи посильну допомогу – роблять все можливе, щоб вони відчували себе потрібними і захищеними.
Усі працівники, які надавали послуги населенню безпосередньо у селах, будуть працевлаштовані у громаді.
Крім того, як і раніше, у складі Територіального центру громади буде працювати стаціонарне відділення у с. Заїзд.