Центр зайнятості інформує!

Дата: 12.01.2021 09:43

Показники ринку праці Прилуччини

за  2020 рік

Протягом року  449  роботодавців поінформували службу зайнятості про потребу у кваліфікованих працівниках .

У  2020 році у базі даних служби зайнятості налічувалось 2326 вакансій. Середній розмір оплати праці становив  5797,9 грн.

Більше 60% вакансій, наданих в службу зайнятості, припадає на робітничі професії. Стійким попитом продовжують користуватися кваліфіковані робітники з інструментом, працівники сфери торгівлі та послуг, переробної промисливості, транспорту.

Завдяки співпраці між роботодавцями та службою зайнятості 79,8% вакансій було укомплектовано. Станом на 1 січня 2021 року актуальними були 65 вакансій, на одну вакансію претендували 15 безробітних.

У 2020 році послугами Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості зайнятості скористалися 5,4 тис. громадян, з яких  3,2 тис. мали статус безробітного.

Кількість осіб, працевлаштованих за сприянням служби зайнятості становила  1817 осіб, в тому числі  954 особи з числа зареєстрованих безробітних. Крім того, 188 осіб було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

Протягом року набували нових професій та підвищували кваліфікацію за направленням служби зайнятості 195 безробітних .