Нарада з перевізниками!

Дата: 06.02.2021 06:30

5 лютого сільський голова Денис Росовський спільно за участю спеціалістів відділу бухгалтерського обліку та звітності сільської ради провів нараду з приватними перевізниками, які здійснюють перевезення населення на території ОТГ. На нараді розглянуті питання відшкодувань пільгового перевезення населення, укладання договорів на здійснення компенсаційних виплат за перевезення пільгових категорій громадян автомобільним транспортом. Крім цього, розглянуті звернення жителів Малківського та Валківського старостинських округів щодо недотримання графіку руху автобусів на приміських маршрутах "Прилуки-Даньківка" та "Заїзд-Валки".