Увага! Зручний сервіс від служби зайнятості - інтерактивна карта навчальних закладів Чернігівської області.

Дата: 10.02.2021 15:17

????Тим, хто планує здобути вищу чи професійну освіту та обирає навчальний заклад, Чернігівський обласний центр зайнятості пропонує скористатись зручним сервісом - Інтерактивною картою навчальних закладів Чернігівської області ?

?Інформаційний ресурс включає заклади вищої освіти та фахової передвищої освіти, а також заклади професійної (професійно-технічної) освіти.

?На Googleкарті відображено місцезнаходження навчальних закладів області з контактними даними (адреса, телефон, сайт).

Сподіваємось, що ця новація від фахівців служби зайнятості допоможе випускникам шкіл та їх батькам зорієнтуватися в навчальному середовищі Чернігівської області, а також стане у нагоді педагогам у профорієнтаційній роботі з учнівською молоддю.

Живи,навчайся та працюй на Чернігівщині!