Весілля в ОТГ!

Дата: 15.02.2021 15:15

День Закоханих приурочений романтиці, коханню та ніжності люблячих одне одного людей. А ще 14 лютого вшановується пам'ять Святого Трифона, який вважається покровителем подружжя та сім'ї. Зазвичай, цього дня молодята влаштовують весілля та гуляння.
14 лютого в Україні весільний бум. І наша громада не стала виключенням. Саме 14 лютого старостою Валківського старостинського округу Антоніною Нестеренко здійснено державну реєстрацію шлюбу Владислава та Анни. Це перший шлюб зареєстрований у Сухополов'янській ОТГ у 2021 році. Сільський голова Денис Росовський привітав молодят та побажав їм довгого і щасливого подружнього життя. Приєднуючись до привітань бажаємо молодій парі йти, тримаючись за руки. Слухати і чути один одного. Бути заодно і стати єдиним цілим. І пам’ятати, що любов – це теорема, яку треба доводити щодня. Діточок – рівно стільки, скільки Ви захочете, будинок – повну чашу… і трохи більше. Будьте здорові і будьте разом. Вітаємо молодят!