До уваги роботодавців!

Дата: 16.02.2021 11:13

Державна служба зайнятості пропонує пошук та підбір персоналу на засадах рекрутингу. Наша найбільша база можливостей до ваших послуг!

?У співпраці з рекрутером служби зайнятості ви, без зайвих клопотів, безкоштовно та оперативно, знайдете собі потрібного працівника.

?Рекрутери шукатимуть претендента на робоче місце не лише у базі даних офіційно зареєстрованих безробітних, а й серед іншого незайнятого населення на відкритому ринку праці.

?При цьому роботодавцю не потрібно витрачати час на відбір кандидатів із великої кількості охочих, адже попередню співбесіду рекрутери проведуть самі.

За вашим бажанням вони організують скайпспівбесіду з потенційними кандидатами на посаду.

?До того ж, фахівці служби зайнятості постійно формують базу клієнтів-шукачів роботи, і як тільки з’являється нова вакансія, обов’язково повідомляють про неї претендента.

????Чекаємо вас у будь-якому структурному підрозділі обласної служби зайнятості, зручному для вашого відвідування.