Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 29 липня 2020 року № 672 «Деякі питання професійного розвитку педагогічних працівників», керуючись Порядком проведення конкурсного відбору на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області, затвердженим рішенням Сухополов’янської сільської ради (перша сесія восьмого скликання) від 09 грудня 2020 року оголошується конкурсний відбір на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області.

Повне найменування та місцезнаходження установи: комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області, адреса: вулиця Київська, будинок 220, м. Прилуки, Чернігівської області.

Умови оплати праці станом на 04.03.2021: по 15 кваліфікаційному розряду, з урахуванням підвищення посадового окладу праці згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2018 № 22, виплатою надбавки за вислугу років та за престижність праці.

Вимоги до кандидатів на посаду директора комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області:

• громадянство України;
  • вища педагогічна освіта не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • вільне володіння державною мовою;
  • стаж педагогічної та/або науково педагогічної роботи не менше п’яти років.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі, з 05 березня 2021 року по 23 березня 2021 року подають особисто до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію паспорта громадянина України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше п’яти років на день подання;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Місце подання документів: відділ організаційно-кадрової роботи Сухополов’янської сільської ради, м. Прилуки, вулиця Київська, 220, каб. 135.