З Прощеною неділею!

Дата: 14.03.2021 09:31

Кожного року напередодні першого дня Великого посту у православних християн свято - Прощена неділя. Цього дня прийнято просити пробачення у тих, кого образили, і натомість пробачити своїм кривдникам.
Головними словами цієї неділі є "Прости мене" – "Бог простить, і я прощаю". Саме так сьогодні звертаються один до одного віряни й кажуть у відповідь. Свято має на меті пробудити в людях світлі й щирі почуття, прагнення до добрих справ. Це потрібно для того, щоб людина ввійшла у Великий піст із чистою душею.
Від щирого серця вітаємо віруючих жителів громади із цим чудовим святом. Просимо вибачення всі ті проступки, які могли Вас образити або розчарувати. Нехай Бог оберігає Вас від бід і дарує здоров'я, віру і достаток. Нехай ангели висвітлюють Вашу життєву дорогу яскравим світлом. Зі святом!