17  березня 2021 року  директор Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ Лариса Татарченко зустрілася з начальником Прилуцького міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області Людмилою Тищенко та  обговорила питання підтримки осіб, які звільняються з місць позбавлення та відновлення їх соціального статусу, як повноправних членів суспільства. Також намітили ряд спільних заходів, спрямованих на покращення проведення комплексу робіт з професійної орієнтації та сприянню працевлаштуванню засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, відповідно до наказу №947/5/467/609/280 від 03.04. 2018 року «Про затвердження Порядку взаємодії установ виконання покарань, уповноважених органів з питань пробації та суб’єктів соціального патронажу під час підготовки до звільнення осіб, які відбувають покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк».

За результатами зустрічі вирішили  проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо наявності вакансій в регіоні, сприяти  подальшому правцевлаштуванню осіб, які будуть звільнятися з місць позбавлення волі або обмеження волі.