Оголошення про проведення конкурсу добору керівників комунальних закладів "Публічна бібліотека" та "Центр культури та дозвілля" Сухополов'янської сільської ради.

Дата: 19.03.2021 16:49

Відповідно до ст. 21 Закону України ″Про культуру″, ст.24 Закону України ″Про бібліотеки та бібліотечну справу″, керуючись порядком проведеня  конкурсу на заміщення посад керівників комунальних закладів культури Сухополов′янської сільської ради затвердженим рішенням п′ятої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов′янської сільської ради від 03 березня 2021 року, та рішенням виконавчого комітету Сухополов′янської сільської ради від 19 березня 2021 року Сухополов′янська сільська рада оголошує конкурс:

• на посаду директора  комунального закладу  ″Публічна бібліотека″ Сухополов′янської сільської ради.
  • на посаду директора комунального закладу  ″Центр культури та дозвілля″  Сухополов′янської сільської ради.

Повне найменування та місце знаходження установ:

• комунальний заклад ″Публічна бібліотека″ Сухополов′янської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області, адреса: вул. Соборна, будинок 35, місто Прилуки , Чернігівської області;
  •  комунальний заклад ″Центр культури та дозвілля″ Сухополов′янської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області, адреса: вулиця Героїв війни, будинок 91, село Манжосівка, Прилуцького району,  Чернігівської області.

Вимоги до кандидатів:

Керівником комунального закладу культури може бути особа, яка має спеціальну освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які виявили бажання взяти участь у кокурсі , з 19 березня 2021 року по 18 квітня 2021 року подають  особисто такі документи:

• заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про освіту;
  • копію трудової книжки;
  • рекомендаційні листи довільної форми (за наявності);
  • мотиваційний лист довільної форми;
  • проект програми розвитку закладу культури на один і на п’ять років.

Особа може подати інші документи, які підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Початок формування конкурсної комісії з 25.03.2021 року по 15.04.2021 року.

Місце подання документів: відділ організаційно-кадрової роботи Сухополов’янської сільської ради, м. Прилуки, вулиця Київська, 220, каб. 135.Також документи можна надсилати на електронну адресу Відділу культури і туризму Сухополов′янської сільської ради: 43919550@ukr.net