День відкритих дверей у Прилуцькому професійному ліцеї

Дата: 23.03.2021 12:27

19 березня фахівці Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості прийняли участь у  Дні відкритих дверей, який відбувся у  Прилуцькому професійному ліцеї. На захід були запрошені здобувачі освіти 9,11-х класів міста Прилук і Прилуцького району. Майбутні абітурієнти ознайомились із матеріально-технічною  базою навчального закладу,  умовами навчання та мали змогу спробували себе в ролі кухаря, електрогазозварника, водія, перукаря, швачки, монтажника санітарно-технічних систем і устаткування, слюсаря з ремонту колісних транспортних засобів та слюсаря з механоскладальних робіт.

Провідний фахівець з профорієнтації  Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського ОЦЗ   Ірина Микитченко всім бажаючим надала консультацію щодо вибору майбутньої професії, у т.ч. із застосуванням профдіагностичних методик.

Захід пройшов цікаво та змістовно, із дотриманням усіх карантинних вимог.