З Благовіщенням!!!

Дата: 07.04.2021 09:16

Кожного року у квітні християни східного обряду відзначають одне із найбльших церковних свят - Благовіщення Пресвятої Богородиці.
"Благовіщення" означає добру, радісну звістку. Свято присвячене спогаду про день, коли Діві Марії явився архангел Гавриїл і сповістив про прийдешнє народження Ісуса Христа – Сина Божого, який візьме на себе гріхи всього людства.
Важливо на свято Благовіщення Пресвятої Богородиці робити добрі справи, подавати милостиню, не сваритися з рідними та близькими.
Від щирого серця вітаємо віруючих жителів громади із чудовим святом. У світле свято Благовіщення бажаємо Вам світла в душі, любові та процвітання Вашим родинам, добрих новин та радісних подій, нехай Господь завжди буде Вам вірним захистом і опорою! Цінуйте і бережіть близьких вам людей. Будьте щасливі!