Допомога закладам охорони здоров'я первинної ланки!

Дата: 08.04.2021 17:50

Сухополов’янська ОТГ за підтримки агроформувань продовжує роботу щодо забезпечення ліками першої необхідності та засобами індивідуального захисту закладів охорони здоров’я первинної медичної допомоги. Сухополовянським сільським головою Денисом Росовським протягом неділі вручені ліки медичним працівникам фельдшерського пункту села Нетяжено, Сухополов’янської та Дідівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Щиро вдячні за підтримку та надану благодійну допомогу на придбання найнеобхідніших ліків  директору  ТОВ «Агрікор - Холдинг» Роману Мельнику, Генеральному директору  ТОВ «Курс - Агро» Володимиру Мазуренку, Голові ФГ «Добрий пан» Володимиру Полухіну, голові ФГ «Соломія 2015» Віталію Люльці.