ОЗЕЛЕНЕННЯ ПЛАНЕТИ!!!

Дата: 11.04.2021 10:24

Сухополов'янська об'єднана територіальна громада Прилуцького району Чернігівської області долучилася до екологічної Акції «1 мільйон дерев за 1 день у 100 країнах світу» в рамках екологічного проекту «Озеленення планети». 10 квітня, разом з усім світом, жителями громади було висаджено 549 дерев та 150 кущів на 20 локаціях. У акції взяли участь керівництво громади, депутати сільської ради, керівники установ, закладів та організацій, педагогічні та учнівські колективи шкіл, працівники та вихованці ДНЗ, небайдужі жителі громади. Висловлюємо щирі слова подяки директору ДП «Прилуцький лісгосп» Валентину Сураю та директору Прилуцької дослідної станції Валентині Кривенковій за наданий посадковий матеріал.
#Greening_of_the_Planet #ОзелененняУкраїни
#ОзелененняПланети