Попереджайте про обробіток рослин!!!

Дата: 28.05.2021 19:54

До уваги суб'єктів господарювання та фізичних осіб, які здійснюють обробіток сільськогосподарських культур. Відповідно до статті 37 Закону України "Про бджільництво" фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов'язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.
Також, згідно наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України №338 від 19.02.2021 року «Про деякі питання у сфері бджільництва» фізичні особи та суб’єкти господарювання, які застосовують засоби захисту рослин, зобов’язані завчасно повідомляти органи місцевого самоврядування про заплановане застосування засобів захисту рослин шляхом надання повідомлення про застосування засобів захисту рослин за три доби до запланованого їх застосування.
Просимо дотримуватись вимог законодавства. Тел. для довідок 0665996007