Перелік осіб, яких допущено до участі у конкурсі

Дата: 04.06.2021 13:53

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Сухополов’янської сільської ради оприлюднюємо перелік осіб, яких допущено до участі в конкурсі:

Кандидат на посаду директора Охіньківської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів  Сухополов’янської сільської ради:

-  Власенко Любов Миколаївна, заступник директора з навчально – виховної роботи Охіньківської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів  Сухополов’янської сільської ради.

Кандидат на посаду директора Валківської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів Сухополов’янської сільської ради

-  Гончаров Василь Миколайович,  директор Валківської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів Сухополов’янської сільської ради.