Перелік переможців конкурсу на посади керівників закладів загальної середньої освіти

Дата: 16.06.2021 15:16

Відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти, що перебуває у комунальній власності Сухополов’янської сільської ради оприлюднюємо перелік осіб, які  перемогли в конкурсі:

Переможець конкурсу на посаду директора Охіньківської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів  Сухополов’янської сільської ради:

-  Власенко Любов Миколаївна, заступник директора з навчально – виховної роботи Охіньківської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів  Сухополов’янської сільської ради.

Переможець конкурсу на посаду директора Валківської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів Сухополов’янської сільської ради

-  Гончаров Василь Миколайович,  директор Валківської загальноосвітньої школи  І- ІІІ ступенів Сухополов’янської сільської ради.

Матеріали конкурсного відбору https://drive.google.com/drive/folders/1bV2YOtDnz37qsnqlwxirFbU2Foa42iuf?usp=sharing