18 червня в Сухополов’янському сільському клубі  адміністративного центру с.Сухополова  відбулися урочистості до Дня медичного працівника за участі сільського голови Дениса Росовського, першого заступника сільського голови Андроніки Тарасенко, керуючого справами виконавчого комітету Валентини Харченко та посадовців Сухополов’янської сільської ради. Працівників медичної галузі територіальної громади вітали сільський голова Денис Росовський та депутат сільської ради Віктор Редька. Почесні  грамоти Сухополов’янської сільської ради за  сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу охорони здоров’я, а також  солодкі подарунки від ВО «Батьківщина», отримали

1. БЛИЗНЮК Олег Миколайович – лікар ортопед-травматолог Комунального некомерційного підприємства «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районної ради.

2. ВЕРБНЯК Віта Іванівна – завідувач Охіньківського фельдшерського пункту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради.

3. ДУХНО Світлана Борисівна – акушерка Заїздського фельдшерсько-акушерського пункту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради.

4. ЖУК Оксана Леонідівна – сестра медична загальної практики сімейної медицини Рудівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради.

5. ЗАДОРОЖКО Володимир Миколайович – лікар-кардіолог Комунального некомерційного підприємства «Прилуцька центральна районна лікарня» Прилуцької районного ради.

6. КУДЛАЙ Валентин Володимирович – помічник лікаря-епідеміолога  дезінфекційного відділу Прилуцького міськрайонного відділу державної установи «Чернігівський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України».

7. СТАВИЦЬКА Лідія Михайлівна – завідувач Малківського фельдшерського пункту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради.

8. ШАЦЬКА Олена Володимирівна - сестра медична загальної практики сімейної медицини Дідівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради.

Сільський голова передав  вітання працівникам медичної сфери від голови Прилуцької районної ради Олега Дмитренка та вручив  Грамоти Прилуцької районної ради до Дня медичного працівника Жеваженко Любові Володимирівні - завідувачці Канівщинського фельдшерського пункту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради,  Лабунець Олені Вікторівні - акушерці Валківського фельдшерсько-акушерського пункту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради та Лепській Лідії Іванівні – завідувачці Густинського фельдшерського пункту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Прилуцької районної ради.

Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський наголосив на тому, що професія працівника сфери  медицини викликає глибоку повагу та вдячність, і  побажав їм  здоров’я, благополуччя, злагодженої роботи, взаємоповаги в колективах, бути кращими в обраній  справі та  служити  людям.

Додали позитивних емоцій та дарували святковий настрій учасникам заходу представники колективу комунального закладу «Центр культури  та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради.

Цього дня сільський голова Денис Росовський особисто відвідав  Сухополов’янську амбулаторію загальної практики сімейної медицини,  фельдшерський  пункт с.Густиня та привітав колективи з професійним святом, вручивши  солодкі подарунки  до Дня  медичного працівника від ВО «Батьківщина».  У привітаннях працівників медичної сфери громади також активно взяли участь секретар сільської ради Ольга Євтушенко, Олександр Шуляк та Ярослав Луцак.  Усі без винятку амбулаторії загальної практики сімейної медицини, фельшерсько-акушерські пункти та фельдшерські пункти громади отримали щирі вітання та солодощі від ВО «Батьківщина».