20 червня  Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський взяв участь у заході «Біда не зламала, біда – об’єднала!», організованому громадською організацією «Єдина родина Чернігівщини». У заході взяли участь голова Чернігівської обласної державної адміністрації Анна Коваленко, голова Прилуцької районної державної адміністрації Геннадій Луценко, голова Прилуцької районної ради Олег Дмитренко, Прилуцький міський голова Ольга Попенко, народний депутат України Борис Приходько та голови об’єднаних територіальних громад. Ця зустріч на Прилуччині організована для батьків, дружин та дітей  українських Героїв, загиблих в зоні проведення АТО/ООС.

У Прилуцькому міському Будинку культури була розміщена виставка «Блокпост Пам’яті»,   де в ящиках – вітринах розміщені особисті речі загиблих земляків з Прилуцького району – 15 експонатів, Ніжинського району – 13 експонатів та м. Носівка – 5 експонатів. Сухополов’янською   громадою  була надана виставка з особистими речами загиблих саме Прилуцького краю, яка на постійній основі знаходиться в приміщенні комунального закладу «Центр культури  та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради (Дідовецький старостинський округ).  З вітальними словами до учасників заходу  звернулися голова Чернігівської облдержадміністрації Анна Коваленко, голова райдержадміністрації Геннадій Луценко, народний депутат України Борис Приходько та  голова ГО «Єдина родина Чернігівщини» Микола Шанський. Родини загиблих Героїв мали можливість поспілкуватися з організаторами та учасниками заходу, переглянути концерт від аматорських колективів міста.

Після урочистостей, які пройшли в міському Будинку культури, учасники заходу перейшли до пам’ятного знака «Загиблим воїнам АТО» для  покладання квітів. Пам’ять Героїв присутні вшанували хвилиною мовчання. До присутніх звернулися Людмила Матяш – мати загиблого Григорія Матяша, заступник голови Талалаївської селищної ради, учасник  бойових дій в зоні АТО Богуслав Борсук. Отець Віталій Юрочко –  настоятель Собору Різдва Богородиці м. Прилуки відслужив за загиблими воїнами поминальну літію.

Учасникам зібрання була запропонована цікава екскурсія до   Національного  історико-культурного заповідника «Качанівка». У залі качанівського палацу  відбулася приємна місія – нагородження відзнаками за активну роботу. Приємно відмітити, що Сухополов’янський сільський голова Денис Росовський  за поданням ГО «Єдина родина Чернігівщини»  був нагороджений  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у героїко-патріотичне виховання молоді та активну волонтерську діяльність Подякою Чернігівської обласної ради.