Відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства сільської ради

Дата: 13.07.2021 13:52

12 липня відбулося виїзне засідання постійної комісії з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства сільської ради з метою ознайомлення з майновим комплексом, що перебуває в оперативному управлінні КНП «Чернігівська обласна психоневрологічна лікарні» Чернігівської обласної ради, розташованим за адресою: Чернігівська область, Прилуцький район, с. Валки, вул. Молодіжна, 34, та попередньо був запропонований Чернігівською обласною радою для безоплатної передачі в комунальну власність Сухополов’янської сільської ради.

Попередньо дане питання розглядалось 08 липня на засіданні виконавчого комітету сільської ради.

За результатами проведеного виїзного засідання постійною комісією рекомендовано винести вищезазначене питання на пленарне засідання найближчої сесії сільської ради для прийняття відповідного рішення.