До відома жителів громади!

Дата: 05.08.2021 16:55

Відповідно до повідомлення ТОВ "Наташа-Агро" відбудеться проведення авіцаційно-хімічних робіт із застосуванням засобів захисту рослин по кукурудзі в: Білорічицькому старостинському окрузі з 06 серпня до 16 серпня 2021 року, Знам'янському старостинському окрузі з 14 серпня по 24 серпня 2021 року, Смоському старостинському окрузі з 03 серпня по 08 серпня 2021 року.
Роботи проводитимуться вранці до 10.00 годин, увечері з 18-ї до 21-ї годин.
При цьому підприємство повідомляє про заборону ближче 1 км від місця авіаобробок проводити косовицю трав на зелений корм та сіно, а також необхідно вивезти пасіку в інші місця медозбору на відстань 5 км від місць проведення авіаційних обробок на період до 5 днів.
Обробіток буде проводитись інсектицидом Белт, який зареєстрований в Україні і є безпечний для ентомофагів і запилювачів.
Додатково про час проведення обробітку старостинські округи будуть повідомлені адміністраторами підприємства.