Ураховуючи звернення жителів  щодо необхідності встановлення в’їзного знака в с.Пологи (Піддубівський старостинський округ), за ініціативи Сухополов’янського сільського голови, за фінансової підтримки Благодійного фонду «МХП – Громаді» та за сприяння ТОВ «МХП-Агро-С» 12 серпня відбулося урочисте відкриття в’їзного знака за участю Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського, старости Піддубівського старостинського округу Василини Федоренко та менеджера з соціальних проектів  Благодійного фонду «МХП – Громаді» Юлії Дробот. Денис Росовський  щиро подякував за підтримку і співпрацю в реалізації та розвитку соціальних проектів навіть у найменших населених пунктах громади, адже керівництво Сухополов’янської громади працює над розвитком населених пунктів кожного із 19 старостинських округів, а не лише адміністративного центру. Представник Благодійного фонду «МХП – Громаді» Юлія Дробот наголосила на важливості допомагати саме тим громадам, які відкриті до співпраці та бажають розвиватися.

Висловлюємо слова щирої та глибокої вдячності т.в.о. виконавчого директора ТОВ «МХП-Агро-С» Анатолію Січкарю, Благодійному фонду «МХП – Громаді» за надану фінансову допомогу.

Працюємо далі для розвитку громади! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!