Шановні жителі Сухополов’янської сільської ради, повідомляємо, що кожного третього четверга місяця з 10.00 до 13.00 в приміщенні за адресою:
м. Прилуки, вул. Київська, 224, кабінет №121 (відділ соціальної підтримки населення Сухополов’янської сільської ради) буде здійснюватися прийом громадян уповноваженою особою Головного управління Пенсійного фонду України в Чернігівській області. Ви зможете безоплатно отримати послуги за наступним переліком:

• довідкова інформація (номери телефонів, адреси органів Пенсійного фонду, режим роботи, порядок звернень на прийом, попередній запис на прийом тощо);
  • попередній запис на прийом до керівництва Управління або керівників структурних підрозділів Управління;
  • консультування, роз’яснення щодо застосування законодавства про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, пенсійне забезпечення, облік осіб, що підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню;
  • зробити замовлення на видачу довідок;
  • отримати виготовлені довідки;
  • про розмір пенсії;
  • про перебування на обліку;
  • отримати пенсійне посвідчення;
  • отримати перелік документів, необхідних для одержання послуги.

Здати заяви та документи щодо

• переведення виплат пенсії за новим місцем проживання;
  • виплати пенсії за довіреністю;
  • зміни способу виплати пенсії;
  • поновлення виплати пенсії;
  • призначення пенсії;
  • перерахунку призначених пенсій;
  • встановлення пенсії за особливі заслуги перед Україною;
  • виплати недоотриманої пенсії;
  • про надання допомоги у витребуванні  документів, необхідних для призначення (перерахунку) пенсії.

Довідки за тел. +380951914279