У Рудівці завершили будівництво та запустили вежу мобільного зв’язку!

Дата: 21.09.2021 15:59

Роботу над покращенням мобільного зв’язку у с. Рудівка Сухополов’янська громада розпочала ще у минулому році. За результатами роботи, після оформлення відповідних документів, 14 липня сесією Сухополов’янської сільської ради ТОВ «Укртауер» було надано в оренду земельну ділянку для будівництва та обслуговування споруд електрозв’язку. Буквально щойно закінчилися роботи по встановленню вежі мобільного зв'язку та запуску в роботу обладнання LifeCell.
І хоч з часом вежа ще має пройти відповідні технічні повірки та запуститися на повну потужність, початок забезпечення якісним мобільним зв’язком Рудівського, Канівщинського та Нетяжинського старостинських округів уже є.
Сухополов’янська ОТГ сердечно дякує ТОВ «Укртауер» та ТОВ «Лайфселл» за плідну співпрацю з громадою.
Найближчим часом маємо намір продовжити співпрацю з вказаними компаніями.