22 вересня  відбулося  засідання виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради. На  розгляд виконкому вносилося  9 питань.Члени виконавчого комітету схвалили  проект  змін до рішення другої (позачергової) сесії восьмого  скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2021 рік», зокрема в частині виділення 5 тисяч гривень субвенції  з обласного бюджету на виконання доручень виборців депутатом Чернігівської  обласної ради Сергієм Крамаренком для  відділу освіти, молоді та спорту сільської ради (на придбання предметів та матеріалів Сухополов’янській ЗОШ І-ІІІ ступенів).

З метою безперешкодного здійснення роздрібної торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами через засоби пересувної мережі виконавчий комітет сільської ради ухвалив рішення  «Про розміщення об’єктів виїзної (виносної) торгівлі на території населених пунктів Сухополов’янської сільської сільської ради». З метою забезпечення благоустрою населених пунктів та здійснення контролю за видаленням зелених насаджень по старостинських округах на території Сухополов`янської сільської ради члени виконавчого комітету ухвалили рішення щодо  надання дозволу  на  видалення  зелених насаджень в с.Рудівка на центральному   кладовищі (територія Рудівського старостинського округу).У зв’язку із необхідністю ліквідації стихійних сміттєзвалищ на земельній ділянці сільськогосподарського призначення комунальної власності, впорядкування території земельної ділянки, відведеної під кладовище (знищення карантинних бур’янів, забезпечення екологічної безпеки жителів адміністративного центру громади - села Сухополова) члени виконавчого комітету надали згоду  на укладення договору про співробітництво з гр. Цибенком Юрієм Григоровичем, який на постійній основі співпрацює з сільською радою у вирішенні важливих питань життєдіяльності  Сухополов’янської  громади. Виконавчий комітет затвердив рішення   місцевої комісії з  використання  субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно -ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених  батьківського піклування, осіб з їх числа.Члени виконкому  ухвалили  рішення  щодо виділення коштів на матеріальну допомогу жителям територіальної громади. Після розгляду питань порядку денного та ухвалення відповідних рішень були розглянуті й обговорені  важливі питання життєдіяльності старостинських округів Сухополов’янської сільської ради.