Відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради

Дата: 24.09.2021 17:00

Рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 21.09.2021  (протокол № 35) встановлений «жовтий» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території всіх регіонів України з 00 год. 00 хвилин 23 вересня 2021 року.

Ураховуючи ситуацію з захворюваністю на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричинену коронавірусом SARS-CoV-2, 24 вересня відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради. На порядок денний вносилося питання про  додаткові заходи щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території Сухополовянської сільської ради. За результатами проведеного засідання комісією прийнято відповідне протокольне рішення. Засідання пройшло під головуванням Дениса Росовського – Сухополов’янського сільського голови, голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сухополов’янської сільської ради.