Перевезення пасажирів на контролі у керівництва громади.

Дата: 06.10.2021 16:25

5 жовтня п.р. Сухополов’янським сільським головою Денисом Росовським за участю секретаря сільської ради Ольги Євтушенко, начальника відділу економіки та інвестицій Валентини Корнієнко, старости Канівщинського старостинського округу Тамари Сергієнко, старости Смошського старостинського округу  Олександра Миколаєнка, старости Ряшківського старостинського округу Світлани Чебакової проведено  нараду з приватним перевізником ФОП Кудлай, який здійснює перевезення пасажирів на приміських маршрутах  Прилуки – Оникіївка та Прилуки – Рудівка. На нараді  розглядалися звернення жителів населених пунктів (Ряшки, Смош та Рудівка ) щодо збереження графіків руху автобусів на вищевказаних маршрутах. Також на нараді піднімалося питання щодо вартості проїзду.

За підсумками наради дійшли домовленості:

- на маршруті Прилуки – Оникіївка буде здійснюватися перевезення пасажирів три рази на тиждень по 2,5,7 –х днях тижня з виконанням двох оборотних рейсів;

- на маршруті Прилуки – Рудівка буде здійснюватися перевезення пасажирів також три рази на тиждень по 3,5,7 –х днях тижня з виконанням двох оборотних рейсів.