25 жовтня відбулося  пленарне засідання 14 (позачергової) сесії  8 скликання  Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого вносилося  154 питання.

На початку засідання сесії  відповідно до постанови №63 від 13.10.2021 року «Про реєстрацію депутата Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області в єдиному багатомандатному виборчому окрузі» та  постанови №64 від  13.10.2021 року «Про реєстрацію депутата Сухополов’янської сільської ради Прилуцького району Чернігівської області в територіальному виборчому окрузі №4» Сухополов’янської сільської територіальної виборчої комісії Прилуцького району Чернігівської області депутати ухвалили рішення «Про визнання повноважень депутатів Сухополов’янської сільської ради», після чого Тінюков Сергій Володимирович, обраний по єдиному багатомандатному виборчому окрузі від Чернігівської обласної партійної організація Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»,  та Цибенко Юрій Григорович, обраний по територіальному виборчому окрузі №4  від Чернігівської обласної партійної організації Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина», склали Присяги депутатів  Сухополов’янської сільської ради та отримали відповідно депутатські значки  та посвідчення депутатів.  Також депутати проголосували за внесення змін до персонального складу постійних комісій сільської ради.

На сесії було ухвалено рішення щодо внесення змін до  складу виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради, відповідно до якого ФОП Цибенко Юрій Григорович був виведений  зі складу виконавчого комітету Сухополов’янської сільської ради, а жителька с. Канівщина Кривич Ольга  Василівна введена до складу виконавчого комітету.

Під час пленарного засідання сесії були затверджені програми, попередньо схвалені на засіданні виконавчого комітету, а саме: Програма з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших заходів Сухополов’янської сільської ради  на 2021-2022 роки (в новій редакції); Програма благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради  (в новій редакції); Програма охорони навколишнього природного середовища на 2021-2022 роки (в новій редакції); Програма соціального захисту та соціального забезпечення окремих категорій громадян Сухополовянської сільської ради на 2022-2027 роки; Програма з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших заходів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки; Програма організації та проведення  громадських робіт на території Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки; Програма харчування дітей у закладах загальної середньої та дошкільної освіти на 2022 рік; Програма цивільного захисту Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки та  Програма компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян  автомобільним та залізничним  транспортом на 2022- 2024 роки.

Під час сесії депутати ухвалили рішення про створення комунального підприємства «Сільськогосподарське підприємство «Сухополов’янське» Сухополов’янської сільської ради, затвердили  кандидатуру директора підприємства –  Тінюкова Сергія Володимировича,  а також затвердили Статут  та  структуру  підприємства.

Також на розгляд сесії вносилися ряд земельних питань щодо надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою, щодо затвердження технічної документації із землеустрою та передачі у власність земельної ділянки  громадянам, про припинення права користування земельними ділянками, про надання в  оренду земельних ділянок тощо. Депутати  ухвалили рішення  стосовно надання матеріальної допомоги  жителям територіальної громади.

У питанні «Різне» депутатський корпус, старости старостинських округів громади та посадовці сільської ради мали змогу  познайомитися  з новопризначеним начальником Прилуцького районного відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Шульгою Олександром  Сергійовичем, обговорити усі проблемні питання життєдіяльності  старостинських округів громади, які потребують першочергового вирішення.