З турботою про родину загиблого

Дата: 04.11.2021 14:39

Керівництво Сухополов’янської громади постійно опікується  та  переймається  проблемами родин загиблих учасників АТОООС. Ураховуючи звернення Валентини Потієнко (с.Боршна, Валківський старостинський округ), матері загиблого у 2015 році  учасника бойових дій в зоні проведення АТОООС Анатолія Потієнка, за спонсорські  кошти  СТОВ «ДРУЖБА-НОВА» в сумі 15 тисяч гривень  були виконані роботи по облаштуванню відмостки  в її будинку.

Висловлюємо слова щирої вдячності керівництву СТОВ «ДРУЖБА-НОВА» за надану допомогу, а також дякуємо місцевим будівельникам Віталію Каленіченку, Юрію Лабунцю та Олександру Жуковському  за якісне та оперативне  виконання всіх необхідних робіт. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.