17 листопада відбулося спільне засідання виконавчого комітету з постійною комісією з питань фінансів, бюджету, планування економічного і соціального розвитку, інвестицій та житлово-комунального господарства. На  розгляд виконкому вносилося  32  питання.

Члени виконавчого комітету, заслухавши доповідь начальника фінансового відділу сільської ради Надії Мусійченко,  схвалили звіт про виконання бюджету Сухополов’янської сільської територіальної громади за 9 місяців 2021 року, а також схвалили внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2021 рік». Зміни до бюджету громади поточного року зумовлені в основному розпорядженням Кабінету Міністрів України, відповідно до якого  для бюджету громади розподілено субвенцію з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на придбання грейдера для Сухополов’янської сільської ради за сприяння народного депутата України Бориса Приходька; надходженням цільової субвенції з обласного бюджету  для фінансування видатків на виконання доручень виборців депутатами обласної ради за напрямками, визначеними безпосередньо депутатами,  а саме: за зверненням депутата обласної ради Віталія Лічмана – 21 тис.грн. виділена для  придбання енергозберігаючих вікон у кабінет англійської мови Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів та за зверненням  депутата обласної ради Руслана Рустамова – 20 тис.грн. передбачено  для зміцнення матеріально-технічної бази і оплату енергоносіїв КНП «Прилуцька центральна районна лікарня». Окрім того, зміни зумовлені розподілом коштів, отриманих  від перевиконання дохідної частини бюджету громади за 10 місяців 2021 року.

З метою належного функціонування  всіх сфер  життєдіяльності громади на засіданні виконавчого комітету попередньо перед затвердженням на сесії  сільської ради були схвалені наступні програми: Програма благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2021 рік (в новій редакції); Програма соціального захисту та соціального забезпечення  окремих категорій громадян Сухополов’янської сільської ради  на 2021 рік (в новій  редакції); Програма фінансової підтримки первинної медико-санітарної допомоги та забезпечення медичної допомоги населенню громади на 2021 рік (в новій редакції); Програма з оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладу охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу на 2021 рік (в новій редакції); Програма з відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат та інших заходів Сухополов’янської сільської ради на 2021-2022 роки (в новій редакції); Програма благоустрою Сухополов’янської територіальної громади на 2022-2027 роки; Програма освітлення Сухополов’янської територіальної  громади на 2022-2024 роки; Програма поточного ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки; Програма фінансової підтримки первинної медико-санітарної допомоги та забезпечення медичної допомоги населенню громади на 2022 рік; Програма з оплати комунальних послуг та енергоносіїв закладу охорони здоров’я, що надає вторинну медичну допомогу на 2022 рік; Програма розвитку фізичної культури та спорту Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки; Програма розвитку туризму на території Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки та Програма територіальної оборони Сухополов’янської сільської ради на 2022-2023 роки.

Також члени виконкому  ухвалили  ряд питань щодо надання дозволів та виділення коштів на матеріальну допомогу жителям територіальної громади. Після розгляду питань порядку денного та ухвалення відповідних рішень були розглянуті й обговорені  важливі питання життєдіяльності старостинських округів Сухополов’янської сільської ради.