У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Дата: 02.12.2021 15:45

У рамках Всеукраїнської  акції «16 днів проти насильства» в закладах освіти проводяться  бесіди, години спілкування та  тематичні виховні години: «Сім’я – простір без насильства», «Збережи життя – зупини насильство!», «Профілактика насильства», «Перші кроки у випадку домашнього насильства», «Національна «гаряча лінія» із попередження домашнього насильства», «Я маю право жити без насильства», «Зупини насильство!», «Не будь байдужим!», «Здоров’я – найбільша цінність у житті», «Дитинство без насильства», «Що таке добре, що таке погане?», «Булінг – мовчати не треба!», «Твоє життя у твоїх руках», «Не мовчи про важливе! Запобігання та протидія проявам насильства», «Я маю право жити без насильства», також інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи щодо запобігання насильству та експлуатації дітей у цифровому просторі «Моя перша подорож  безпечним онлайн-простором», «Моя суперсила - безпека в інтернеті», «Не ведусь: ми герої безпеки в Інтернеті», «Не ведусь», «(Не)дитячі стосунки online».

Проведено конкурси  малюнків на тему «Щаслива сім’я – без насильства»,  «Ми проти насильства», створено  інформаційні стенди, стіннівки, плакати «Ми за світ без насильства».