Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:

Відповідно до розпорядження  сільського голови від  30 листопада  2021 року № 179  «Про   проведення  засідання   виконавчого   комітету Сухополов`янської сільської ради»  03 грудня   2021 року о 10.00  в сесійній залі Прилуцької районної ради за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220  відбудеться засідання виконавчого комітету  сільської ради.

На розгляд виконавчого комітету вносяться наступні питання:

1. Про схвалення Програми компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги з догляду на непрофесійній основі, Сухополов`янської сільської ради на 2022-2027 роки.

2.Про затвердження рішення місцевої комісії з використання субвенції з Державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання наближених до сімейних, підтримку малих групових будинків та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

3.Про надання дозволу на попередню оплату товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти у 2022 році.

4.Про організацію громадських робіт у 2022 році.

Також будуть унесені на розгляд виконкому питання щодо надання матеріальної допомоги жителям територіальної громади.