Перевезення пасажирів на контролі у керівництва громади

Дата: 20.12.2021 15:55

20 грудня Сухополов’янським сільським головою Денисом Росовським за участю секретаря сільської ради Ольги Євтушенко, начальника відділу економіки та інвестицій Валентини Корнієнко проведено  нараду з приватним перевізником ФОП В’ячеслав Кудлай, який здійснює перевезення пасажирів на приміських маршрутах  Прилуки – Оникіївка. На нараді  розглядалося  питання щодо збереження графіка руху автобуса на вищевказаному маршруті  та питання  вартості проїзду.

За підсумками наради дійшли домовленості:  на маршруті Прилуки – Оникіївка буде здійснюватися перевезення пасажирів три рази на тиждень по 2,5,7–х днях тижня з виконанням двох оборотних рейсів протягом січня – березня 2022 року.