Перевезення пасажирів на контролі у керівництва громади

Дата: 29.12.2021 16:50

29 грудня 2021 року, враховуючи колективне звернення населення Погребівського старостинського округу, Сухополов’янським сільським головою Денисом Росовським за участю секретаря сільської ради Ольги Євтушенко, начальника відділу економіки та інвестицій Валентини Корнієнко, старости Погребівського старостинського округу Володимира Хоменка, суб’єктів господарювання, які здійснюють діяльність на території старостинського округу, представника приватного перевізника Наталії Кудлай, яка здійснює перевезення на приміському   маршруті «Прилуки – Погреби», проведена  зустріч з населенням сіл Погреби, Миколаївка, під час якої  розглянуто питання щодо збереження графіка руху автобуса на вищевказаному маршруті, а також питання  вартості проїзду та якості автотранспортних засобів.

За підсумками наради ФОП Кудлай наголошено

- що технічний стан транспортних засобів та їх обладнання повинні відповідати вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху та охорони навколишнього середовища, а також правил технічної експлуатації;

- про дотримання графіка руху автобуса на приміському маршруті «Прилуки – Погреби».