Вітання Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського

Дата: 07.01.2022 14:59

Дорогі жителі Сухополов’янської громади!  У ці новорічні святкові дні тепло і сердечно вітаю Вас з Різдвом Христовим! Це світле і радісне свято об’єднує в собі і наше  дитинство, і наше сьогодення, і мрії про майбутнє. Тож нехай яскрава Різдвяна зірка об’єднає і усіх нас чистим світлом незгасних людських чеснот та цінностей, нехай в родинах панують злагода і спокій, а кожна оселя наповниться світлою радістю та дзвінким дитячим сміхом. Нехай проміння Віфлеємської зорі осяє наші душі і серця світлом миру, хай Різдво Христове утверджує нашу віру в перемогу, кріпить нашу громаду добром, злагодою та достатком, об’єднує та надихає на нові починання, звершення і здобутки. Нехай велике свято наповнить Ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя.

Денис РОСОВСЬКИЙ