Дякуємо за надану допомогу та співпрацю!

Дата: 14.01.2022 11:39

Одним з найважливіших завдань для керівництва Сухополов’янської громади є оперативне  вирішення соціально важливих питань  життєдіяльності громади. З метою забезпечення енергозбереження, особливо з урахуванням на сьогодні вартості енергоносіїв, а також з метою турботи про  кожного пацієнта та медичного персоналу,  голова територіальної громади Денис Росовський  особисто звернувся до  представників політичної партії «Сила і Честь» Анатолія Мирошниченка  та Сергія Варнавського  з  проханням  щодо необхідності заміни вікон в приміщенні Дідовецької амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Варто зазначити, що даний  заклад  є знаковим, адже  на базі нього працює мобільна бригада по протидії  COVID-19 та надає медичні послуги  значній частині жителів  старостинських округів Сухополов’янської громади та інших громад. Як результат – було профінансовано та забезпечено встановлення 12 вікон  у  Дідовецькій амбулаторії із зовнішніми відливами, внутрішніми відкосами та підвіконнями. Працівники  та  пацієнти, які обслуговуються в  амбулаторії,  вдячні за проведену роботу  усім, хто долучився до  забезпечення створення належних та комфортних  умов.

Висловлюємо слова щирої вдячності за проведену роботу  голові  Благодійного фонду «Благовіст Чернігівщини», голові Чернігівського обласного осередку політичної партії «Сила і Честь» Анатолію Мирошниченку  та   меценату Сергію Варнавському. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю на користь жителів територіальної громади.