З метою організації належного освітнього процесу, забезпечення дистанційного навчання,  особливо в умовах пандемії, та на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2021 року № 403 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи, спрямовані на боротьбу з гострою респіраторною хворобою COVID – 19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками під час навчального процесу у закладах загальної середньої освіти» 5 закладів загальної середньої освіти Сухополов’янської сільської ради отримали  37 ноутбуків, а саме:  Білорічицька ЗОШ І-ІІІ ступенів  - 6 ноутбуків,  Охіньківська ЗОШ І-ІІІ ступенів  9,  Сухополов’янська ЗОШ І-ІІІ ступенів  - 8,  Заїздська ЗОШ І-ІІ ступенів  - 4 та  Замістянська ЗОШ І-ІІ ступенів  - 10.

На придбання 37 ноутбуків HP250G8 (45M75ES) використано  кошти в сумі 691863,00  грн., у тому числі кошти  субвенції 618218,00 грн. та співфінансування громади 73645,00 грн.

Забезпечення ноутбуками вчителів спрямовано на те, щоб у кожного вчителя був власний персональний комп’ютер, доступ до швидкісного інтернету та ще більше можливостей для навчання дітей.