24 січня Сухополов’янський сільський голова  Денис Росовський  взяв участь у  засіданні   Ради територіальних громад, яке відбулося в  приміщенні Чернігівської обласної державної адміністрації.

У засіданні взяли участь керівництво Чернігівської обласної державної адміністрації, обласної ради, голови територіальних громад області та  представники профільних структурних підрозділів облдержадміністрації.

Провели нараду голова  Чернігівської ОДА В’ячеслав Чаус  та голова Чернігівської обласної ради Олена Дмитренко. На засіданні  Ради тергромад області   піднімалися важливі  питання життєдіяльності  області та кожної  з громад:

-         про кошти  Державного бюджету України, які будуть спрямовані у 2022 році на регіональний розвиток;

-         про організацію територіальної оборони в області та цивільний захист населення, адже  на сьогодні в області здійснюються заходи з розгортання сил територіальної оборони;

-         про зміни в законодавстві, зокрема щодо порядку надання субвенції з державного бюджету на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг;

-         про будівництво  спортивних  майданчиків у громадах у рамках реалізації Програми Президента України «Здорова країна»;

-         про підсумки та перспективи реалізації обласної Програми підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім»;

-         про стан дотримання законодавства  у сфері надання соціальної підтримки та захисту прав дітей на рівні територіальних громад області.

Усі питання, унесені на розгляд, були обговорені з головами громад у форму  конструктивного діалогу.