Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє: 04 лютого  2022 року о 9.00 в сесійній залі Прилуцької районної ради відбудеться пленарне засідання  18 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: м. Прилуки, вул. Київська, буд. 220 (розпорядження  сільського голови від  02 лютого 2022 року № 15  «Про  скликання вісімнадцятої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

1. Про затвердження Програми підтримки діяльності 12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області  на 2022 рік.
    2. Про затвердження програми благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).
    3. Про затвердження Програми  ремонту та утримання вулиць і доріг комунальної власності Сухополов’янської  сільської ради на 2022-2027 роки (в новій редакції).
    4. Про внесення змін до рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради  від 24.12.2021 року «Про бюджет Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2022 рік»  (код бюджету 25549000000).
    5. Про надання в оренду нерухомого майна.
    6. Про порушення клопотання перед Чернігівською обласною радою щодо безоплатної передачі об’єкту нерухомості приміщення Прилуцького протитуберкульозного диспансеру, розташованого за адресою: м. Прилуки, вул. Земська, 7.
    7. Про зміни до структури та штатної чисельності апарату Сухополов’янської сільської ради та її виконавчих органів.
    8. Про   затвердження «Правил розміщення зовнішньої реклами в  населених пунктах Сухополов’янської сільської ради».
    9. Про прийняття на баланс Сухополов’янської сільської ради вуличного освітлення.
    10. Про затвердження детального плану території земельних ділянок.
    11.  Про надання згоди на передачу комунального майна у державну власність.
    12.  Про прийняття у комунальну  власність земельних ділянок.
    13.  Про проведення земельних торгів.
    14. Про надання погодження щодо створення ландшафтного заказника місцевого значення.

Також на розгляд сесії будуть унесені питання щодо  виділення коштів на матеріальну допомогу жителям територіальної громади, земельні питання щодо надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою, щодо затвердження технічної документації із землеустрою та передачі у власність земельних ділянок  громадянам, про припинення права користування земельними ділянками тощо.