5 лютого у Замостянському сільському клубі відбулася відкрита зустріч із жителями с. Замістя за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Замостянського старостинського округу Тетяна Терентій. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на майбутнє присутнім повідомив директор ТОВ "Прилуцький хлібодар" Микола Супруненко. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі акцентував на на необхідності об'єднання спільних зусиль громади, бізнесу і населення для покращення життєдіяльності округу. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі, селянами були: продовження проведення робіт із встановлення вуличного освітлення, огородження та розширення кладовища, облашування зупинки, обмеження швидкості на центральній вулиці села, тощо.

Всі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Замістя обов'язково буть повідомлені.