08 лютого відбулася відкрита зустріч із жителями с. Канівщина за участі сільського голови Дениса Росовського, заступників сільського голови Андроніки Тарасенко, Олександра Ромашка та секретаря сільської ради Ольги Євтушенко. Перед жителями села про проведену роботу за 2021 рік прозвітувала староста Канівщинського старостинського округу Тамара Сергієнко. Про здійснені у минулому році розрахунки за оренду землі та плани на майбутнє присутнім повідомили директор ТОВ "Агрікор-Холдинг" Роман Мельник, заступник директора з соціальних питань Олександр Пишевський та начальник земельного відділу Юлія Шимко, директор ТОВ "Агро-С" Анатолій Січкар та начальник земельного відділу Мурашко Марина. Підбив підсумки сільський голова Денис Росовський, який у своєму виступі проінформував присутніх про виконання програми соціально-економічного розвитку громади за 2021 рік, акцентував увагу на допомозі агроформувань у вирішенні соціально-важливих питань життєдіяльності округу. Серед проблемних питань, які піднімалися під час зустрічі селянами, були: продовження проведення робіт із встановлення вуличного освітлення, випилювання аварійних тополь до села Канівщина, діяльності ФП та школи, збільшення розміру орендної плати за використання землі, тощо.

Всі озвучені питання та результати обговорень зафіксовані і будуть опрацьовані сільською радою. Про результати розгляду жителі Канівщини обов'язково будуть повідомлені.